blank

Windows 10 Pro

Windows 10 Pro Lisans, Microsoft’un çıkarmış olduğu en gelişmiş teknolojili işletim sistemlerinden biridir. İşletim sistemi, genelde yeni alınan bilgisayarların içerisinde yüklü olarak geliyor olsa da eski bilgisayarlarda bu sistem ne yazık ki yok, fakat üzülmeyin çok kolay ve hızlı bir şekilde Windows 10 Pro lisans edinebilirsiniz. Dünyanın en çok satılan işletim sistemlerinden biri olan Windows’u hızlı bir şekilde edinmek ve kullanmak mümkündür.İşletim sistemine hemen erişebilir ve hızlı bir şekilde kullanabilirsiniz. İşte sistem özellikleri,

Windows 10 Pro’da Yer Alan Özellikler

Windows 10 Pro’da yer alan özellikler, gelişmiş sistemleriyle donatılmıştır. Son derece büyük bir uygulama marketi, sanal makine oluşturma özelliği, gelişmiş parola güvenlik sistemleri ve son sürüm uygulama yenilikleri sayesinde sizlere birbirinden farklı özellikleri bir arada sunmaktadır.

Word Excel ve Powerpoint gibi Uygulamaların Son Sürümüne Göz Atın

Word, Excel ve Powerpoint gibi pek çok Office ürününün son sürümüne sahip olma avantajını da yine Windows 10 Pro’da bulabilirsiniz. Uygulamanın size sunduğu avantajlar kesinlikle bununla sınırlı değil, bu uygulamaların son sürümüne sahip olmanın yanı sıra 30 günlük ücretsiz deneme süresi de kazanıyorsunuz, bu sayede uygulamayı tam 30 gün boyunca herhangi bir bedel ödemeden lisanslı bir şekilde kullanabilirsiniz. Tüm Office ürünlerinin son sürümlerine erişim sağlamak için Windows 10 Pro Lisans’ı edinin.