blank

Office 2019 Pro Plus Yeni İçerikleri

Office 2019 Pro Plus, güncellenen yeni sürümüyle sizlerle birlikte olacak. Office 2019 Pro Plus yepyeni uygulama marketi ve güncellenen yeni sürümüyle, pek çok uygulamanın en güncel halini ve en güncel versiyonunu kullanabileceğiniz halde. Uygulamayı indirmek için tek yapmanız gereken şey, en yakın uygulama marketine başvurmak olacaktır. En yakın uygulama marketi üzerinden indirme sağlayarak Office 2019 Pro Plus’n yeni içeriklerine erişim sağlayabilirsiniz.

Office 2019 Pro Plus Yeni Özellikler

Yenilenmiş Word Uygulaması: Office 2019’da yenilenmiş Word uygulaması işinize ve size büyük bir artı katacak. Yepyeni Word’ü kullanarak muhteşem bir deneyim ve yine muhteşem bir avantaj yakalayabilirsiniz.

Yepyeni Excel Uygulaması: Eski sürümüne göre en az iki kat geliştirilmiş bir uygulama olan Excel, yepyeni sürümüyle sizlere muhteşem bir haz verecek. İşlerinizde, tablolarınızda ve tüm verilerinizde standartların üstünde bir çalışma isteyenler için yeni Excel, Office 2019 Pro Plus’ta sizleri bekliyor.

Power Point Güncellendi: Power Point, güncellenen yeni uygulamalardan birisidir. Yepyeni akışıyla, sunum ve tablolama teknikleriyle herkesin bildiği basit Power Point artık yok, yerinde çok daha iyi bir Power Point var. Hemen indirebilir ve hemen uygulamayı kullanabilirsiniz.

Yükseltilmiş Word: Eski sürümüne göre ciddi anlamda kaliteli bir uygulama olan Word, yepyeni serisiyle sizlere büyük heyecan katacak. Uygulamaya erişim sağladığınız an itibarıyla büyük bir keyif alacaksınız, hepsi yeni Word’de.