blank

Office 2019 Pro Plus Lisans

Microsoft dünyanın en büyük yazılım şirketidir. Piyasa değeri yaklaşık 1 trilyon dolar olan şirket, dünyanın dört bir yanına en iyi ofis yazılımlarını satmaktadır. Microsoft şirketi, tüm ofis market uygulamalarını güncelleyerek yepyeni bir sayfa açtı ve Office 2019 Pro Plus’ı çıkardı. Yenilenen ve güncellenen sürümüyle karşınıza çıkan Office 2019 Pro Plus yepyeni versiyonuyla artık sizlerle olacak. Office 2019 Pro Plus’ı indirmek için tek yapmanız gereken şey, internet üzerinden Office 2019 Pro Plus’a erişmektir.

Office 2019 Pro Plus Yeni Sürümünde Neler Var?

Office 2019 Pro Plus’ın yeni sürümünde pek çok uygulamayı güncelleyen ve geliştiren Microsoft, yepyeni uygulamalarıyla artık hizmetinizde, uygulamayı çok kısa sürede indirebilir ve kullanabilirsiniz.

Yeni Power Point

Uygulamanın yeni sürümünde güncellenmiş yepyeni bir Power Point var, tek dokunuşla uygulamaya erişebilir ve yine hızlı bir şekilde kullanım sağlayabilirsiniz. Power Point uygulaması bildiğiniz üzere eskiden pek iyi değildi, yeni yapılan güncelleme sonrası basit bir uygulama formatından yepyeni ve muadillerinden çok daha kaliteli bir uygulamaya dönüştü, uygulamayı hemen hızlı bir şekilde kullanabilirsiniz.

Yeni Excel

Excel yepyeni formatıyla gelişmiş bir şekilde karşınızda. Excel kullanarak gelişmiş tablolar oluşturabilir, bütçe planlaması yapabilir ve bunun gibi pek çok şey de yapılabiliyor. Hesaplama formatları da artık çok daha gelişmiş, uygulamaya sahip olmak için tek yapmanız gereken şey uygulama marketine uğramak olacaktır.