blank

Microsoft 10 Home Lisans

Microsoft’a hoşgeldiniz. Dünyanın en çok satan yazılım uygulamaları üreten Microsoft, tüm dünyaya ciddi anlamda işletim sistemi ve onun uygulamalarını pazarlamaktadır. En son çıkardığı Windows 10 Home serisi ile gönüllere taht kuran Microsoft her geçen gün güncellenmekte ve değişmektedir. Windows 10 Home’un çıkarmış olduğu uygulamalar sayesinde pek çok alanda gelişmiş bir işletim sistemi deneyimi yaşamak mümkün. Peki Windows 10 Home ile neler edineceksiniz?

Süper Çalışan İşletim Sistemine Sahip Olun

Windows 10’un en önemli özelliklerinden biri de sürekli çalışan bir işletim sistemine sahip olmaktır. Hızlı bir şekilde bilgisayarı açıp kapatabilir ve bilgisayar üzerindeki pek çok işleminizi çok hızlı bir şekilde halledebilirsiniz. Aniden elektrik kesildi ve dosyalarınız kayıp mı oldu? Hiç problem yok, hızlı bir şekilde dosyalarınıza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz çünkü Windows 10 Home, içerdiği gelişmiş özellikleri sayesinde dosyalarınızı oturum kapansa bile korumaya devam eder.

Aynı Anda Birden Fazla İş Yapın

Aynı anda birden fazla iş yapma olanağı tanıyan Windows 10 Home sayesinde, çoklu masaüstü ekran oluşturabilir ve aynı işi birden fazla ekranda yapabilirsiniz. Bu haliyle size pek çok kolaylık sağlar. Aynı anda birden fazla ekran kullanabilirsiniz.

Yepyeni Microsoft Edge

Sistemin en yeni özelliklerinden biri de yepyeni bir Microsoft Edge’e sahip olmasıdır. Hızlı ve sorunsuz çalışan tarayıcı sayesinde oldukça kaliteli bir arama gerçekleştirebilirsiniz.