blank

Mcafee İle Aile Koruması Edinin

Türkiye’de ve dünyada en çok satan antivirüs programlarından birine hoşgeldiniz, evet Mcafee’den bahsediyoruz. Mcafee, piyasaya sürüldüğü ilk günden bu yana en çok satan ve en çok kullanıcı tarafından kullanılan yazılımlardan biri olmuştur. İnternet üzerinde hızlı bir şekilde uygulamaya erişebilir ve hemen kullanıma başlayabilirsiniz. 30 günlük ücretsiz deneme sürümü gibi özellikleriyle sizlere her zaman tam kapsamlı bir virüs koruması sağlayacaktır. Peki Mcafee’nin özellikleri nelerdir? Mcafee kullanımı nasıl sağlanır?

10 Cihazla Aynı Anda Bağlanabilme Özelliği

Uygulamayı ilk edindiğiniz andan itibaren nitelikli bir antivirüs programı satın almış olursunuz. Uygulamayı 10 farklı cihazda kullanabilir ve açabilirsiniz. Hem telefonunuzda hem de bilgisayarınızda aynı anda sizin adınıza hesap açabilme özelliği mevcuttur.

30 Gün Ücretsiz Kullanın

Uygulamanın en çekici özelliklerinden biri de 30 günlük ücretsiz kullanım imkânı sunmasıdır. 30 günlük ücretsiz kullanım imkanıyla, programı hiçbir bedel ödemeden 30 gün boyunca bilgisayarınızda, tabletinizde veya mobil cihazınızda kullanabilir ve virüsleri yok edebilirsiniz.

Aile Koruması Edinin

Mcafee kullanımı ile aile koruması edinirsiniz, çocuklarınızı veya aile üyelerinizi internetin zararlı etkilerinden Mcafee sayesinde koruyabilirsiniz. Mcafee tüm zararlı yazılımların bilgisayarınıza erişmesine engel olur ve size tam kapsamlı bir virüs koruması sağlar.

Hızlı Çalışır

Mcafee hızlı ve bilgisayarınıza uyumlu bir şekilde çalışmaktadır. Herhangi bir internet veya RAM sorunu yaşamazsınız.