blank

Kaspersky Internet Security Özellikleri

Dünyanın en gelişmiş antivirüs koruma uygulamalarından biri olan Kaspersky, sizlere muhteşem bir virüs koruması sağlar. Uygulamayı edindiğiniz an itibarıyla muhteşem bir virüs koruması satın almış olursunuz.  Tüm anti virüs yazılımları arasında en gelişmiş plandır. Satın almanız durumunda ciddi anlamda gelişmiş bir plan almış olacaksınız. Uygulama hem hızlı çalışır hem de bilgisayarınıza uyumlı çalışır. Antivirüs konusunda piyasadaki en iyi şirketlerden biridir.  Peki uygulamanın özellikleri nelerdir ve nasıl sahip olabilirsiniz?

Kaspersky Anti Virüs

Uygulamanın en alt seviye planıdır. Hızlı bir şekilde satın alıp uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz. Kaspersky anti virüs sizlere şahane bir virüs koruması sağlar, en alt paketi kullanıyor olsanız bile en sağlam virüs korumasını alırsınız ve tüm virüslere karşı ekstra koruma alırsınız.

Kaspersky Internet Security

Kaspersky Internet Security sahip olduğu ikinci seviye planıyla karşınızda. Mac ve mobil cihazlardan erişim sağlanabiliyor olması uygulamanın en sevilen özelliklerinden biridir. Uygulamayı çok kolay bir şekilde edinebilirsiniz, internet üzerinden tek bir işlemle indirebilirsiniz.

Kaspersky Total Security

Kaspersky Total Security, sahip olabileceğiniz en gelişmiş plandır.  Uygulamaya giriş yaptığınız an itibarıyla hızlı bir şekilde erişim sağlayabilir ve tüm virüslere karşı büyük bir tam koruma sağlarsınız. Aile planı ve aile kontrolü paketi sayesinde özel bir koruma satın almış olursunuz.